Wymagania wstępne i zasady rekrutacji
Studia podyplomowe SAP w Praktyce: Modelowanie i Optymalizacja Procesów Biznesowych adresowane są do absolwentów studiów wyższych, którzy posiadają dyplom ukończenia studiów: licencjackich, inżynierskich lub magisterskich – preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie, logistyka, finanse, inżynieria produkcji lub pokrewne.
Studia podyplomowe SAP w Praktyce: Modelowanie i Optymalizacja Procesów Biznesowych są to studia doskonalące, prowadzone w trybie kształcenia na odległość obejmującego wszystkie zajęcia. Studia podyplomowe prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają dwa semestry.
Wymagania wstępne:
- Ukończone studia wyższe (tytuł zawodowy: licencjat, inżynier, magister). (W przypadku kandydatów posiadających dyplom zagraniczny i chcących kontynuować naukę w Polsce na poziomie podyplomowym, istnieją odrębne przepisy dotyczące uznawania dyplomów ukończenia studiów wyższych, wydanych w innych krajach.)
- Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw oraz procesów biznesowych.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (wymagana ze względu na korzystanie z dokumentacji technicznej oraz materiałów dydaktycznych w języku angielskim).
Zasady rekrutacji, termin składania dokumentów:
Przyjęcie kandydatów na studia podyplomowe SAP w Praktyce: Modelowanie i Optymalizacja Procesów Biznesowych realizowane jest w oparciu o zasady rekrutacji Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku i Regulaminu Studiów Podyplomowych.
Kandydata obowiązuje:
dostarczenie kompletu dokumentów: podanie o przyjęcie na studia, 1 zdjęcie, dyplom ukończenia studiów wyższych lub odpis dyplomu, kwestionariusz osobowy.
Termin składania dokumentów: 24.09.2025
O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.